معرفی شرکت

 

گروه صنعتی بهسازان بازو 
اولین تولید کننده بازو های بارگیری و تخلیه در ایران میباشد که دارای سابقه ای 30 ساله در امر طراحی و تولید قطعات صنعتی و سابقه ای 15 ساله در خصوص ساخت تجهیزات مربوط به صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی است . این شرکت با ماموریت خلاقیت ، نوآوری و قطع وابستگی به واردات بازوهای بارگیری ، تحقیقات و مطالعات خود را جهت طراحی و ساخت بازوهای بارگیری آغاز و توانست به واسطه نیروهای کارآمد از سال 77 ، موفق به ساخت و تولید انبوه انواع بازوهای بارگیری فرآورده های مختلف و قطعات جانبی تجهیزات نقاط بارگیری گردیده است.در سال 1378 با همت مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و تلاش پیگیر محققان ، مهندسان ، پژوهشگران و پرسنل مجرب خود و بهره مندی از فن آوری مناسب موفق به راه اندازی خط تولید بازوهای بارگیری برای اولین بار در ایران گردید .

از گذشته تا کنون با طراحی و تولید تعداد قابل توجهی بازوی بارگیری از بالا و بازوی بارگیری تخلیه از پائین و تجهیزات داخل مخازن از قبیل  Roof Drainو  Floating Suction قدم موثری در رفع نیاز های انبارهای نفت کشور برداشته شده است .
این شرکت طی 10 سال اخیر در بخش تعمیرات اساسی بازوهای بارگیری فرسوده ، نقش مهم و سهم ارزنده ای را داشته و این حرکت مانع از بین رفتن بخشی از سرمایه های ملی و همچنین رعایت اصول اصلاح الگوی مصرف میباشد .

گروه صنعتی بهسازان بازو برای بهینه نمودن امور تولید و مراحل پشتیبانی در اولین گام تصمیم به اجرا و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت طبق استاندارد  ISO 9001نمود و توانست این سیستم را با موفقیت پیاده و اجرا نمایند که گواهی ISO 9001از TuvCertآلمان مهر تائیدی بر آن میباشد . این شرکت پس از اخذ گواهینامه ISO 9001شروع به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در بخش صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ISO/TS29001و سیستم ایمنی و بهداشت حرفه ای  (HSE) نموده است.

گروه صنعتی بهسازان بازو  در سال 90
موفق به اخذ گواهینامه تعهد به تعالی در صنعت پتروشیمی و در سال 91 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد اروپا (CE)جهت ورود به بازارهای جهانی و صادرات محصولات خود به دیگر کشورها گردید .